HİKAYEMİZ VE
SOSYAL SORUMLULUK

Lezzetli bir atıştırmalık

Mixmey meyve barları, %100 meyveden üretilen besleyici, lezzetli bir atıştırmalıktır. Ürünlerimiz yetiştirildiği yerden özenle seçilmiş meyvelerden ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan %100 meyveden üretilmiştir. Mixmey ürünleri ilave şeker, renklendirici, tatlandırıcı, glüten ve koruyucu herhangi bir ürün içermez.
Şirketimiz MSC GIDA ÜRÜNLERİ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ 2015 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; 2019 yılı itibarıyla İLBAK HOLDİNG bünyesine katılmıştır.
Mixmey ürünleri tüm ulusal ve yerel marketlerde tüketicilerle buluşuyor.

%100 meyveden üretilmiştir

Tecrübeli gıda mühendisleri, ziraat mühendisleri ve endüstri mühendislerinin uzun ve detaylı AR-GE çalışmalarından sonra ilave şeker, koruyucu gibi hiçbir katkı maddesi içermeyen Mixmey, elma ile farklı bir meyvenin harmanlanmasıyla oluşturulmuştur. %100 meyveden üretilen Mixmey ürünlerinin satışına 2017 yılında başlanmıştır.  
Tamamen yerli sermaye ile başlayan ve büyüyen şirketimiz, bugün Mixmey markası ile İlbak Holding çatısı altında hızla büyümeye devam etmektedir.

Etik, Doğruluk ilkeleri ve Sosyal Sorumluluk

Mixmey’in başta müşteri ve çalışanları olmak üzere tüm paydaşlarına karşı vazgeçilmez değerleri güven, doğruluk ve şeffaflıktır.  Mixmey, etik ve doğruluk ilkelerini benimseyerek çocuk işçi bulundurmaz, işçi ayırımı yapmaz ve sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda yaratmaya çalışır.  Bu kapsamda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü’ne bağlı ihtiyaç halindeki kimsesiz çocukların olduğu yuvalar belirleniyor ve çalışanlar tarafından yılbaşı hediyeleri çocuklar için gönderiliyor.

Gıda Güvenliği Politikamız

Gıda Güvenliği Politikasını görmek için tıklayınız.

Sertifikalarımız

                               

                               

YUKARI ÇIK